Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

 

به کالج زبان آذران خوش آمدید

 

     "کالج دانشگاه فردوسي مشهد" در تابستان سال 1383 اقدام به تأسيس "مرکز آموزش زبان هاي خارجي (کالج زبان)" به عنوان اولين کالج دانشگاهي کشور نمود، از ابتداي سال 1386 اداره "کالج زبان دانشگاه فردوسي"با همان روش و شيوه ها به "کالج زبان آذران" سپرده شد. "کالج زبان آذران" در واقع يک مؤسسه آموزش عالي آزاد است که نه تنها زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، به صورت تخصصي به امر آموزش زبان هاي خارجي مي پردازد، بلکه تحت نظارت "هيات نظارت و ارزيابي دانشگاه و مؤسسات آموزش عالي" فعاليت مي کند. در اين موسسه از شيوه ها و منابع به روز و پيشرفته در آموزش زبان هاي خارجي استفاده مي شود و زير نظر اساتيد دانشگاه به صورت دائمي تحت نظارت و بازبيني است. اين موسسه به عنوان يکي از موسسات پيشتاز در زمينه آموزش زبان اين افتخار را دارد که دوره هاي آموزشي زبان انگليسي، فرانسه، آلماني، اسپانيايي، ايتاليايي و روسي را با کيفيت بالا ارائه دهد. اساتيد مجرب و با انگيزه، توجه به سيستم آموزشي، امکانات و محيط آموزشي مناسب از جمله مواردي است که آذران را از ديگر موسسات متمايز مي کند.

 

         تعريف آموزش عالي آزاد: آموزش عالي آزاد آموزشي بالاتر از سطح متوسطه تا سطوح عالي و تخصصي است که در قالب آموزشهاي حرفه اي، کاربردي، تخصصي و کوتاه مدت و ميان مدت اجرا مي شود و به واسطه ماهيت کاربردي آن، با تاثير‌گذاري بيشتري به رفع مشكلات جامعه خواهد پرداخت. مهم‌ترين ويژگي آموزش‌هاي عالي آزاد، انعطاف‌پذيري و امكان طراحي دوره‌هاي آموزشي متناسب با نياز مخاطبين است.

 

 

Written on 21/06/1392, 10:16 by admin
     خانواده محترم دانشگاه فردوسی مشهد (دانشجویان، اعضای هیأت علمی و خانواده ایشان، کارکنان و خانواده ایشان)   که شامل استفاده از تخفیف ویژه این دانشگاه می باشند، می توانند با ارائه کارت دانشجویی و یا حکم کارگزینی معتبر از این تخفیف ویژه استفاده نمایند.   دانشچویان عزیز، اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان گرامی سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی رسمی می توانند با ارائه کارت دانشجویی و یا حکم کارگزینی معتبر از تخفیف بهره مند شوند.  
Written on 18/03/1392, 06:35 by admin
قابل توجه زبان آموزان محترم:   1-کلاس های 3 روز در هفته در همه سطوح، در روزهای زوج یا فرد و در تمام ساعات صبح و بعدازظهر با توجه به تعداد کلاس های خالی قابل ارائه می باشد.   2-کلاس های 3 روز در هفته در 18 جلسۀ 110 دقیقه ای برگزار می شود. بنابراین علاقه مندان، در هر فصل (همانند کلاس های فشرده) می توانند دو سطح را بگذارنند یعنی در طول یکسال آموزشی 8 سطح ارائه می شود.   3-برای اطلاع از آغاز و پایان کلاس مزبور به اطلاعیه نصب شده یا سایت کالج مراجعه نمایید.           ...